/ Case Study

Wewnętrzna transformacja infrastruktury IT, czyli Centuria od kuchni

Case study - Centuria

Sprawdź jak pokonaliśmy wewnętrzne wyzwania związane z zarządzaniem zasobami IT, zdalną pracą i ochroną danych, wprowadzając centralizację, optymalizację i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które nie tylko przekształciły sposób, w jaki pracują nasze zespoły, ale także jak podnieśliśmy standardy bezpieczeństwa na każdym szczeblu organizacji.

Czytaj więcej
/ Artykuły

Vendor Lock‑in: uzależnienie od dostawcy czy usprawnienie procesów?

8 min. czytania

Vendor lock-in

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co to jest „vendor lock-in”? To termin, który może brzmieć nieco zagadkowo, ale jest niezwykle istotny w świecie IT. Dzisiaj, przenikniemy przez różne aspekty tego zjawiska, zwracając uwagę na jego zalety, wady, oraz sposoby, jak można mu zapobiegać.

Czytaj więcej
/ Artykuły

Dług technologiczny w świecie IT: tanie rozwiązania dziś → wysokie koszty jutro

Za każdym kliknięciem, linią kodu i procesem działającym w tle – kryją się decyzje. Nie zawsze są one 100-procentowe poprawne. W IT, gdzie prędkość i innowacyjność idą w parze z ciągłymi wyzwaniami, nieuniknione są pewne kompromisy. Co jednak dzieje się, gdy te kompromisy zaczynają się kumulować, tworząc ciężar trudny do uniesienia? Zapraszamy Cię do świata długu technologicznego. Zanurzmy się w zakamarki architektury IT, by zrozumieć, skąd bierze się ten dług i dlaczego jego konsekwencje będą tak kosztowne dla Twojego biznesu.

Czytaj więcej

Zobacz także

Zobacz więcej